Осьовий вентилятор для ванної Elicent E-STYLE 100 PRO

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Elicent |
| Розхід повітря | 95 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 30.1 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1800 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 160х160 мм |
| Споживана потужність, Вт | 14 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Побутові вентилятори Elicent E-STYLE 100 PRO були спроєктований таким чином, що зовнішня панель дуже тонка, тому в будь-якому інтер'єрі вентилятор не буде залучати до себе уваги. Компанія Elicent потурбувалася про головну вимогу до побутових вентиляторів — шумові характеристики. Elicent E STYLE 100 PRO надзвичайно тихо працює, це дозволить не порушувати тишу і спокій у вашому будинку.
Захищеність двигуна даного вентиляційного агрегату від вологи дозволяє використовувати його у ванних кімнатах, душових, санвузлах, кухнях.
Elicent E-STYLE 100 PRO – це осьовий вентилятор, принцип роботи полягає в тому, що він викидає повітря з приміщення безпосередньо на вулицю або в повітропровід, довжина якого не повинна перевищувати 3 метри. Для того, щоб запобігти потраплянню повітря з вулиці або вже відпрацьованого повітря назад в приміщення, всі вентилятори Elicent оснащуються якісними зворотними клапанами з ударостійкого пластику з утримуючою пружиною.
Очищення внутрішньої частини Elicent E-STYLE 100 PRO не стане важким процесом для вас, оскільки передня панель вентилятора легко знімається навіть без допоміжного інструменту.
- базова комплектація;
- з таймером включення (T) – дозволяє затримати включення вентилятора від 3 до 25 хвилин;
- MHY Smart – вентилятори у ванну з гігростатом (швидкість вентилятора залежить від рівня вологості в приміщення);
- вентилятори MHT – з таймером і гігростатом;
- двошвидкісний вентилятор 2 Vel.
Детальну інформацію на вентилятори Elicent E-STYLE 100 PRO Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Альтер Ейр.
Робочі характеристики Elicent E-STYLE 100 PRO
Габаритне креслення Elicent E-STYLE 100 PRO




















