Відцентровий канальний вентилятор Systemair KT

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 1325 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 52 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1303 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Прямокутний |
| Розміри, мм | 440х240 мм |
| Споживана потужність, Вт | 289 Вт |
| Робоча температура, °C | до +63 °C |
| Вага | 12.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 400x200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Канальний вентилятор Systemair KT є основною частиною в системі вентиляції. Хороші технічні характеристики даного агрегату дозволяють досягти високої продуктивності при невеликих енерговтратах.
KT оснащений зовнішньо-роторним двигуном, який разом з робочою крильчаткою зробленого з пластику знаходиться на відкидній кришці корпусу, що забезпечує дуже зручне його технічне обслуговування, а також проведення різного роду профілактичних робіт.
Сталевий корпус і простота обладнання забезпечує довговічність таких вентиляторів що дуже важливо при конструюванні систем вентиляції. Швидкість обертання робочого колеса і ступінь продуктивності вентиляції має вбудовану регулювання.
Купуйте вентилятори цієї моделі у нас щоб сконструювати заплановану систему вентиляції, а наші фахівці допоможуть вам вибрати потрібну модель і дадуть відповідь на потрібне питання по ☎0800330828.


















