Вентилятор для ванної Maico ECA 120 24V

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 170 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 42 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2600 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Тип електродвигуна | 171х171 мм |
| Споживана потужність, Вт | 19 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 24 V/50 Hz |
Побутовий вентилятор Maico ECA 120 24V - безпечне та економічно вигідне рішення для невеликих приміщень побутового призначення, які мають високі вимоги до системи вентиляції. Дана модель не боїться вологості, не потребує організації відтоку конденсату. Завдяки таким характеристикам, вона може бути встановлена у ванній кімнаті, коморі, туалеті або іншому приміщенні з вологим повітрям.
Пристрій забезпечено всім необхідним для гарантування повної безпеки використання: вбудована термозахист попереджає перегрів і перевантаження двигуна. Таке рішення гарантує велику тривалість роботи вентилятора Maico ECA 120 24V. Німецький виробник подбав про якість використовуваного матеріалу, тому грати з пластика запобігає всілякі механічні пошкодження, а ізоляція високого класу надійно оберігає від впливу вологи.
Монтаж вентилятора проводиться практично в будь-якому зручному положенні, навіть в дуже важкодоступних місцях, буквально в кілька рухів. Це дозволяє виключити з процесу спеціальні інструменти. Подальша експлуатація вентилятора Maico ECA 120 24V полягає тільки в періодичному чищенні. А завдяки тому, що решітка з вентилятора знімається без застосування відчутних зусиль, проводити це можна без труднощів.
Щоб придбати надійний і практичний Maico ECA120 24V в Києві за вигідною ціною, вам необхідно звернутися в салон кліматичної техніки компанії в Альтер Ейр. Для цього залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте за номером 0800330828.
Робоча характеристика Maico ECA 120 24V
Габаритне креслення Maico ECA 120 24V




















