Осьовий промисловий вентилятор Soler&Palau HXTR

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 1530 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 61 дБа |
| Країна виробник | Іспанія |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP44 |
| Робочий діапазон температур | -40...60 °С |
| Номінальна частота обертання | 2800 об/хв |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Вибухозахист | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розміри, мм | 315 х 315 х 126 мм |
| Споживана потужність, Вт | 112 Вт |
| Вага | 7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Електропідключення | 1~ 220V/50 Hz | 3~ 380 V/50 Hz |
Вентилятори модельного ряду HXTR торгової марки Soler&Palau призначені для промислового застосування. В комплект поставки входить монтажна пластина для настінного кріплення. Крильчатка і двигун осьового вентилятора прикріплені до пластині корпусу з допомогою сталевої опори. Для безпечної експлуатації використовується решітка, що закриває лопаті крильчатки від потрапляння сторонніх предметів.
Крильчатка з загнутими лопатями значно збільшує продуктивність вентилятори Soler&Palau HXTR, при цьому не створює шум. Трифазний двох полюсний двигун вентилятора укомплектований вбудованими термоконтактами з можливістю підключення до зовнішнього пристрою захисту. Конструкція корпусу набагато компактніше, ніж у подібних моделей, за рахунок застосування двигуна із зовнішнім ротором.
Виробник рекомендує використовувати осьові вентилятори в промислових будівлях, таких як торгове та складське приміщення, цехи і майстерні. Дізнатися детальну інформацію та ціни осьових вентиляторів з монтажною пластиною Ви можете у консультантів Альтер Ейр.
















