Круглий канальний вентилятор Ostberg CK 125 С1

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Розхід повітря | 407 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 38 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2530 об/хв |
| Опції керування | Стандарт, регулювання швидкості (опціонально) |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 243 х 243 х 188 мм |
| Споживана потужність, Вт | 60 Вт |
| Робоча температура, °C | до +80 |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Шведська компанія Ostberg виробляє канальні вентилятори CK 125 С1 для круглих повітропроводів, діаметр яких не перевищує 125 мм. Незважаючи на свої компактні габарити, вентилятор типу С1 найпродуктивніший із моделей СК, тому пристрій має доволі велику продуктивність у 407 м³/год. Швидкість регулюється за допомогою зміни електричного струму, який подається через п'ятиступінчастий трансформатор або тиристор.
Для більшої зручності монтажу, вентилятор оснащений спеціальним кронштейном для кріплення. Виготовляється він із гальванізованої сталі, яка гарантує відсутність механічних пошкоджень, навіть за тривалої роботи в несприятливих умовах. Також тривалий період роботи гарантують кулькові підшипники, на яких працює асинхронний двигун вентилятора Ostberg CK 125 С1. Крім того, вони також гарантують тривалу безперервну роботу пристрою без сервісного обслуговування. Власникам необхідно тільки проводити чистку обладнання з періодичністю 1 раз на 6 місяців.
Корпус поставляється вже повністю в зібраному вигляді, що значно спрощує процес монтажу, а його аеродинамічні характеристики забезпечують тиху роботу. Високий тиск, який впливає на продуктивність, здійснюється за рахунок спрямованих назад лопатей. Встановлення відбувається в будь-якому зручному положенні.
Вбудований повітряний фільтр запобігає потраплянню механічного сміття в систему вентиляції. Також пристрій має зворотний клапан для відсутності зворотної тяги, навіть при вимкненому двигуні. Виключається монтаж цього вентилятора у вибухонебезпечні приміщення. Придбати дану модель і отримати професійну консультацію можна у фахівців компанії Альтер Ейр, зателефонувавши за номером ☎0800330828.
















