Круглий канальний вентилятор Ostberg KVFU 100 A1

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Розхід повітря | 192 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 39 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2010 об./хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 310x310x111 мм |
| Споживана потужність, Вт | 39 Вт |
| Робоча температура, °C | +80 °С |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 230 V / 50 Hz |
Ostberg KVFU 100 A1 - кращий вибір для тих, хто бажає отримати надійну техніку за демократичною ціною. Це канальні вентилятори, які встановлюють круглі повітроводи для забезпечення ефективної вентиляції приміщення.
Пристрої обладнані асинхронним двигуном із зовнішнім ротором і робочим колесом з загнутими назад лопатками, що забезпечує підвищену ефективність роботи обладнання.
Даний вентилятор повністю виготовлений з гальванізованої сталі, двигун додатково має термоконтактом, який перезавантажить девайс у випадку його перегріву. Крім усього іншого, Ви можете регулювати швидкість роботи вентилятора KVFU 100 A1 за допомогою трансформатора або тиристора.
Істотним плюсом даних агрегатів є те, що від виробника вони постачаються в зібраному, готовому до підключення вигляді, що значно полегшує їх монтаж.
Дотримуючись всіх інструкцій і рекомендацій по експлуатації і чищенні даного обладнання, Ви будете насолоджуватися його надійною і стабільною роботою протягом довгих років. За додатковою інформацією по даному устаткуванню - звертайтесь до консультантів компанії Альтер Ейр по ☎ 0800330828.


















