Maico DPK B - канальний вентилятор відцентрового типу

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 39 - 82 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP55 |
| Номінальна частота обертання | 1474 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Прямокутний |
| Розхід повітря | 1700 м³ |
| Розміри, мм | 540х340х560 мм |
| Споживана потужність, Вт | 320 Вт |
| Робоча температура, °C | от -20 до +60 °C |
| Вага | 17.7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 500 x 250 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 3~380 V/50 Hz |
Канальні вентилятори Maico DPK 22/6 B призначені для установки в прямокутні канали систем вентиляції, а не завдяки великим розмірам монтаж може здійснюється в приміщеннях з незначною площею. Висока ступінь захисту IP 55 дозволяє використовувати дані вентилятори в більшості промислових приміщень.
Надійні двигуни вентиляторів Maico призначені для постійної роботи і не вимагають обслуговування. Серія Maico DPK оснащена трифазними двигунами з термічним захистом від перевантаження. Клемна коробка розміщена зовні вентилятора.
Корпус і крильчатки, з загнутими вперед лопатями, виконані з оцинкованої сталі. Прямокутні канальні вентилятори DPK статично і динамічно збалансовані. Виробництво – Німеччина. Детальну інформацію та ціни канальних вентиляторів Maico DPK 22/6 B Ви можете дізнатися у операторів Alter Air.






















