Канальний вентилятор Soler & Palau TD-800/200 3V

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 1040 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 34, 37, 40 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2080, 2290, 2480 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 327x264x568 мм |
| Споживана потужність, Вт | 131, 133, 132 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 °C |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальний вентилятор круглого перетину Soler&Palau TD-800/200 3V надано в ряді продукції іспанського виробника. Корпус моделі і внутрішні діагональні лопаті вентилятора виготовляються з ударостійкого пластику високої якості. Всередині, за допомогою спеціальних кріплень, розташовується однофазний електричний двигун. Він має три швидкості роботи і автоматичний захист від перегріву. Кулясті підшипники чудово працюють тривалий час і не вимагають втручання з боку. Максимальний обсяг повітря, що подається – 1040 м³/год.
Завдяки тому, що конструкція складається з кріплення кронштейна і самого корпусу, установка проводиться швидко і без використання спеціальних інструментів. Між двома складовими знаходяться гумові ущільнювачі, які ліквідують можливість появи вібрації при функціонуванні вентилятора. При подальшій експлуатації або очищення витягувати основний блок можна без необхідності демонтажу повітропровода. Вентилятор має аеродинамічну і акустичну оптимізацію.
Невеликий розмір канального вентилятора TD-800/200 3V дозволяє проводити установку в підвісній стелі або в обмеженому просторі. Фіксується в будь-якій частині повітропровода, в вертикальному або горизонтальному положенні. Розмір для приєднання дорівнює 200 мм. Круглий канальний вентилятор призначений для розміщення у вентиляційній системі невеликих приміщень: ресторан, приватний будинок, квартира, магазин, офіс та ін.
Якщо ви хочете більш докладно дізнатися про канальний вентилятор Soler&Palau TD-800/200 3V або у вас виникли питання, зателефонуйте на наш телефон 0-800-33-08-28 або залиште заявку на сайті. Ми зможемо дати вам професійну консультацію.


















