Круглий канальний вентилятор Vortice Lineo 200 V0

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 52,5 дБа |
| Колір | Біло-бежевий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2740 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розхід повітря | 1060 м³/ч |
| Розміри, мм | 234,5х260,5х300 мм |
| Споживана потужність, Вт | 145 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 °C |
| Вага | 3.7 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Vortice Lineo 200 V0 – круглий канальний вентилятор, що працює на приплив і осушення повітря у встановлених приміщеннях. Модель не потребує відвід конденсату, волога у вигляді водяної пари автоматично виводиться назовні разом з теплим повітрям через воздуховод. Модель серії Lineo 200 V0 виконані в бризгозащищенном виконання та може застосовуватися навіть у приміщеннях з підвищеною вологістю, в тому числі у ванних кімнатах.
Конструкція канального вентилятора Vortice Lineo 200 V0
Модель вентилятора має двошвидкісний двигун, що дозволяє застосовувати недорогі перемикачі швидкостей та датчики стану навколишнього середовища. Завдяки застосуванню кулькових підшипників вентилятор серії Vortice Lineo мають збільшений термін служби. Швидкоз'ємні хомути дозволяють легко без спеціальних інструментів знімати вентилятор для перевірки та технічного обслуговування, а вращающая клемна коробка забезпечить зручне підключення вентилятора.
Монтаж вентилятора Vortice Lineo 200 V0
Канальний вентилятор для круглих каналів Vortice Lineo серії 200 V0 досить легко монтується за рахунок наявності монтажних хомутів. Для простоти і зручності модель фіксується в будь-якому положенні, встановлюється в будь-якому положенні і під будь-яким кутом, головне щоб діаметр воздуховода відповідав заданим характеристикам моделі.
Дізнатися детальніше про звукоізольованому вентилятори для круглих каналів Vortice Lineo 200 V0 і купити його за низькою ціною в Києві можна в салоні «Альтер Ейр» або за телефонами 0800330828, (044) 223-42-42.
Робоча характеристика Vortice Lineo 200 V0
Габаритне креслення Vortice Lineo 200 V0

















