Тепловий насос Daikin Altherma EHSH-A+ERLQ-CV3/CW1

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Максимальна температура на подачі в систему опалення | 50 ... +65 °C |
| Максимальна температура води, яку очищують | -25 до +30 °C |
| Коефіцієнт ефективності | 130 |
| Клас сезонної ефективності опалення | А |
| EER (A35/W18) | 4,55 / 2,32 |
| Клас енергоефективності нагріву води (ГВП) | А++ |
| Площа приміщення | 90 м² з урахуванням тепловтрат 50 Вт з квадратного метра |
| Тип виконання | Спліт |
| Режим роботи | Багатоступінчастий |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 1945х615х595 мм |
| SCOP | 3.2 |
| Сезонна ефективність опалення | 130 % |
| Потужність при охолодженні, кВт | 6,07 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 4,53/3,98/4,26/3,47 кВт |
| Рівень шуму, дБ | 61 дБа |
| Споживана потужність, Вт | 0,87 Вт |
| Номінальна потужність, Вт | 1,04 Вт |
| Бренд | Daikin |
| Вага | 141 кг |
| Гарантія | 12 |
| Холодоагент | R-410A |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| Частота | 50 Гц |
| COP | 5,23/3,84/2,85/4,07 |
| Матеріал виготовлення | Ударостійкий поліпропілен |
| Рівень захисту | IPX5D |
| Струм | 16 А |
| Електроживлення | 230 В |
| Функції | Опалення / Охолодження / ГВП |
| Максимальна потужність, Вт | 1,49 кВт |
| Площа до, м² | 100 |
| Країна виробник | Японія |
Daikin EHSH-A+ERLQ-CV3/CW1 – це унікальний низькотемпературний тепловий насос повітря-вода для зовнішньої установки. З легкістю замінить наявний у вашому будинку бойлер на ефективну і високопродуктивну систему опалення та ГВП з подальшим доповненням її відновлюваної енергії.
Тепловий насос Daikin EHSH-A+ERLQ-CV3/CW1 повітря-вода стане відмінним придбанням для людей, які цінують комфорт і затишок у домі. Її придбання дозволить вам удосконалити систему опалення, а робота насоса створить приємний клімат у будинку протягом усього року, без численних витрат на електрику. Високотемпературний насос може комплектуватися стійкими джерелами енергії, такими як фотомодулі і сонячні колектори. Саме цей фактор дозволить системі без зайвих витрат на енергоспоживання нагрівати воду до + 80 С, з можливою доукомплектовки звичайними радіаторами.
Принцип роботи теплового насоса Daikin EHSH-A+ERLQ-CV3/CW1 заснований на перетворенні відновлюваної енергії, взятої з навколишнього середовища. Поглинена з повітря теплова енергія переходить через теплообмінник насоса до безпечного холодоагенту з низькою температурою кипіння. Отримавши тепло, холодоагент закипає і переходить у газоподібний стан. Завдяки використанню компресора з інверторним приводом, його тиск збільшується, тим самим підвищує температуру. Отримане тепло, в свою чергу, надходить у водо-розподільну систему, опалюючи приміщення і здійснюючи гаряче водопостачання.
Купити теплові насоси Daikin EHSH-A+ERLQ-CV3/CW1 в Києві та Україні ви можете у компанії Альтер Ейр. Наші фахівці проведуть грамотну консультацію та допоможуть з вибором пристрою для вашого приміщення. Інженерний відділ компанії зпроектує систему опалення, а монтажники виконають грамотну та якісну установку теплового насоса.

















