Круглий канальний вентилятор Systemair KV 125 M Sileo

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 219 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 38 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2489 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 334х334х163 мм |
| Споживана потужність, Вт | 29,2 Вт |
| Робоча температура, °C | до +70 °C |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Systemair KV 125 M - оптимальний варіант для системи вентиляції промислових, адміністративних, побутових приміщень.
Його монтаж здійснюється безпосередньо в повітроводі круглого перерізу.
Він стійкий до впливу підвищеної вологості, не потребує додаткового захисту.
Круглий канальний вентилятор має тривалий експлуатаційний термін, забезпечений сталевим герметичним корпусом і електродвигун із зовнішнім ротором.
Канальний вентилятор має вмонтований термозахист, що виключає перегрів двигуна навіть при тривалій роботі.
Кронштейн, закріплений на корпусі дозволяє без особливих зусиль монтувати вентилятор.
Купити побутовий канальний вентилятор ви можете, скориставшись послугами Альтер Ейр, чия репутація не викликає сумнівів.
Габаритне креслення Systemair KV 125 M








