Круглий канальний вентилятор Systemair KV 200 M Sileo

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 770 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 43,6 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2524 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 425х425х169 мм |
| Споживана потужність, Вт | 99,2 Вт |
| Робоча температура, °C | до +70 °C |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Настінні канальні вентилятори KV 200 M представлені відомою компанією Systemair виконані з високоміцної оцинкованої сталі з гальванопокриттям.
За допомогою монтажних патрубків які знаходяться на корпусі вони надійно кріпляться до повітропровода, а сама конструкція KV 200 M дуже герметична, що досягається в результаті вальцювання всіх частин корпусу.
Всі лопаті зроблені з високоміцного пластику, що трохи полегшує всю конструкцію, а також перешкоджає енерговтратам.
Монтаж можна зробити під будь-яким кутом від осі вентилятора, також можлива установка як у приміщеннях з підвищеною вологістю, так і навіть на вулиці.
Більш детальну інформацію щодо товару ви можете уточнити у менеджерів нашої компанії.
Габаритне креслення Systemair KV 200 M













