Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TDx2-1300/250

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 1320 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 44 дБ |
| Колір | Біло-бежевий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2520 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 654х302х291 мм |
| Споживана потужність, Вт | 360 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Soler&Palau TDx2-1300/250 - унікальна система, особливість полягає в можливості створення комбінацій з декількох вентиляторів (в паралельному або послідовному порядку).
Конструктивна особливість розрахована на збільшення продуктивності, споживання енергії мінімальне. Аеродинамічна будова забезпечує високий тиск. Конструкція відрізняється універсальністю, її безперешкодно можна знімати, встановлювати, демонтажні роботи не потрібні.
Сфера застосування різноманітна: магазини, аптеки, ветеринарні кіоски, бари, кафе, ресторани, місця для куріння, вентилятор перешкоджає поширенню специфічних запахів, працює практично безшумно.
Soler&Palau TDx2-1300/250 - канальний вентилятор, ціна якого відповідає якості, консультанти Альтер Ейр нададуть вичерпну інформацію щодо обслуговування та монтажу ☎0800330828.


















