Осьовий вентилятор для ванної Elicent E-STYLE 120 PRO T, з таймером

Осьовий вентилятор для ванної Elicent E-STYLE 120 PRO T, з таймером
Код товару: a-2MU7309
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Elicent
Розхід повітря:
165 м³/ч
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
36.7 дБа
Тип монтажу:
Вбудований
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Осьовий вентилятор для ванної Elicent E-STYLE 120 PRO T, з таймером
| Бренд | Elicent |
| Розхід повітря | 165 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 36.7 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2000 |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 180х180 мм |
| Споживана потужність, Вт | 15 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятор Elicent E-Style 120 PRO T застосовується в приміщеннях не великих розмірів: ванних кімнат, санвузлів, душових, кухонь. Вентилятор призначений для витяжної, припливної і припливно-витяжної вентиляції. Принцип роботи полягає у виведенні повітря в короткий повітропровід або вентиляційну шахту. Розміщується безпосередньо на стіні або стельової панелі.
Особливістю даної моделі є таймер затримки часу. Вбудований таймер дозволяє встановлювати відключення вентилятора від 2 до 20 хв. Функція регулює налаштування таким чином, що після знеструмлення пристрій припиняє свою роботу в заданому інтервалі часу.
Завдяки сучасному дизайну і ультратонкому корпусу Elicent E-Style естетично вписується в будь-який інтер'єр вашого будинку і офісу. Доступність до внутрішньої частини, без додаткових інструментів, дозволяє легко проводити чистку всіх необхідних елементів.
Серія Elicent E-Style 120PRO T володіє особливою конструкцією дозволяє максимально знизити рівень шуму при роботі. Вентилятор працює вкрай тихо, що дозволяє берегти атмосферу спокою в приміщенні.
Для безпечної роботи пристрою в приміщенні з підвищеною вологістю, передбачена захисна заслінка. Це дозволяє продовжити термін використання вентилятора і двигуна. Попадання відпрацьованого повітря назад в приміщення, запобігає зворотний клапан з утримує пружиною. Завдяки застосуванню високоміцного пластика виріб має високу стійкість до механічних впливів і довговічністю.
Особливістю даної моделі є таймер затримки часу. Вбудований таймер дозволяє встановлювати відключення вентилятора від 2 до 20 хв. Функція регулює налаштування таким чином, що після знеструмлення пристрій припиняє свою роботу в заданому інтервалі часу.
Завдяки сучасному дизайну і ультратонкому корпусу Elicent E-Style естетично вписується в будь-який інтер'єр вашого будинку і офісу. Доступність до внутрішньої частини, без додаткових інструментів, дозволяє легко проводити чистку всіх необхідних елементів.
Серія Elicent E-Style 120PRO T володіє особливою конструкцією дозволяє максимально знизити рівень шуму при роботі. Вентилятор працює вкрай тихо, що дозволяє берегти атмосферу спокою в приміщенні.
Для безпечної роботи пристрою в приміщенні з підвищеною вологістю, передбачена захисна заслінка. Це дозволяє продовжити термін використання вентилятора і двигуна. Попадання відпрацьованого повітря назад в приміщення, запобігає зворотний клапан з утримує пружиною. Завдяки застосуванню високоміцного пластика виріб має високу стійкість до механічних впливів і довговічністю.
Детальну інформацію та ціни на вентилятори Elicent E STYLE 120 PRO T Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Альтер Ейр.
Робоча характеристика Elicent E-STYLE 120 PRO T
Габаритне креслення Elicent E-STYLE 120 PRO T
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити
















