Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-800/200 N

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 700/880 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33/37 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2480/2780 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 327x264x568 мм |
| Споживана потужність, Вт | 90/95 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-800/200 N європейської збірки вигідно відрізняється серед модельного ряду аналогічних пристроїв.
Він рекомендований до установки в промислових і адміністративних установах, де потрібно опрацювати великі повітряні потоки.
Відмінною рисою даної моделі є його енергозберігаючі властивості, при цьому його потужність зберігається на високому рівні.
Компактні розміри дозволяють встановити вентилятор на обмеженій площі.
При цьому корпус розроблений таким чином, що при необхідності його легко розібрати без демонтажу воздуховода.
Електродвигун працює у двошвидкісному режимі, в залежності від потреби.
Вбудована система термозахисту забезпечить роботу двигуна, не допустивши перегрівання пристрою.
Докладні технічні характеристики Soler&Palau TD-800/200 N можна вивчити на сайті компанії "Альтер Ейр".
Робоча характеристика Soler&Palau TD-800/200 N
Габаритне креслення Soler&Palau TD-800/200 N


















