Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/160

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 430/580 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 29/33 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1950/2500 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 212x200x295 мм |
| Споживана потужність, Вт | 44/50 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Soler&Palau TD-500/160 - модель канального вентилятора для повітроводів з круглим перетином, розроблена для використання у вентиляційних системах промислових та адміністративних споруд.
Невеликий за розміром, але міцний корпус, виготовлений із якісного пластику, розрахований на установку на обмеженій площі.
Його можна легко розібрати, при цьому, не чіпаючи повітропровід, що істотно полегшує завдання його подальшого обслуговування.
Електродвигун має дві швидкості обертання, що дозволяють вибрати оптимальний режим функціонування вентилятора, що підходить для приміщення.
Сучасна система термозахисту виключає ризики перегрівання пристрою, при цьому продовжуючи термін його служби.
Європейський виробник є гарантом якості та довговічності вентилятори Soler&Palau TD-500/160, який можна замовити на сайті компанії "Альтер Ейр".
Робоча характеристика Soler&Palau TD-500/160
Габаритне креслення Soler&Palau TD-500/160










