Осьовий витяжний вентилятор для ванної Вентс iFan

Осьовий витяжний вентилятор для ванної Вентс iFan
7 451 грн
Код товару: a-0687903404
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Вентс
Розхід повітря:
33 м³/год, 72 м³/год, 106 м³/год
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
17-31 дБа
Тип монтажу:
Вбудований
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Осьовий витяжний вентилятор для ванної Вентс iFan
| Бренд | Вентс |
| Розхід повітря | 33 м³/год, 72 м³/год, 106 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 17-31 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень захисту | IP 44 |
| Номінальна частота обертання | 2200 об/хв |
| Опції керування | Таймер вимкнення, датчик вологості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 206х152 мм |
| Споживана потужність, Вт | 3.8 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.63 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100, 125 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Конструкція
- Вентилятори ВЕНТС iFan мають тонкий корпус – 29 мм (без урахування патрубків).
- Корпус складається зі зйомної декоративною лицьової панелі (поставляється в 6-ти кольорах) і решітки, яка захищає крильчатку (може бути сірою або білою).
- Електродвигун є високоефективним, з витратою повітря – до 133 м3/год. Він комплектується кулькопідшипниками, що не вимагають обслуговування.
- Завдяки вигнутій формі крильчатки і установці двигуна на гумовій вставці рівень шуму вентилятора не перевищує 21 дБ (А).
- Двигун є зйомним, що спрощує процес обслуговування або чищення.
- Всі модифікації мають панель управління, яка дозволяє налаштувати контроль вологості, таймер, швидкість і режими роботи.
- Серія ВЕНТС iFan комплектується пультом дистанційного управління, який робить контроль зручнішим. Особливо актуальним пульт буде у тому випадку, коли вентилятор змонтований у важкодоступному місці і немає легкого доступу до панелі управління на ньому самому.
Модифікації:
- Модель iFan MOVE має доповнений функціонал – оснащена датчиком руху. Він включає вентилятор у роботу, коли фіксує рух у кімнаті.
- iFan Wi-Fi – оснащений вбудованим модулем вай-фай для дистанційного контролю роботи вентилятора.
- iFan CELSIUS – має датчик температури, який дозволяє раціонально використовувати опалювальний повітря.
Застосування
Витяжний вентилятор підходить для невеликих побутових приміщень – санвузли, ванні кімнати, кухні тощо. Відповідає за видалення відпрацьованого повітря і неприємних запахів з приміщення.
Великий функціонал автоматики дозволяє максимально комфортно налаштувати роботу вентилятора.
Монтаж
Моделі комплектуються змінними патрубками – на діаметр 100 мм і 125 мм. Установка вентилятора можлива як вертикально, так і горизонтально – завдяки універсальній формі корпусу.
Отримати детальну консультацію та купити вентилятор ВЕНТС iFan можна на сайті Альтер Ейр або за телефоном 0-800-22-08-28
Габаритне креслення
Габаритне креслення
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити













