Круглий канальний вентилятор Ostberg CV 250 A

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Розхід повітря | 925 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 47 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2580 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розміри, мм | 250х250х275 мм |
| Споживана потужність, Вт | 120 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 °C |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 220 V / 50 Hz |
Вентилятори CV 250 A - високоефективні пристрої шведського виробництва, які розроблені з метою організації вентиляції невеликих приміщень різної функціональної спрямованості.
Спрямовані назад лопаті забезпечують високу аеродинамічність канального вентилятора, при цьому двигун виготовлений з міцної гальванізованої сталі, і він може працювати безперервно протягом тривалого періоду часу. Важливим фактом є те, що дане обладнання поставляється в готовому до встановлення вигляді, з гарантією служби від виробника. Регулювати швидкість можливо шляхом зміни напруги з допомогою тиристора або ж трансформатора.
Компанія Ostberg передбачила також надійний спосіб захисту двигуна вентилятора - вбудований термоконтакт, який автоматично припиняє роботу двигуна при перегріві і запускає його. При очищенні вентилятора важливо стежити за тим, щоб не порушити баланс робочого колеса пристрою.
Всі подробиці можна дізнатись у менеджерів компанії Альтер Ейр по ☎0800330828.
Робоча характеристика Ostberg CV 250 A
Габаритне креслення Ostberg CV 250 A

















