Тепловий насос повітря-вода Bosch Compress 3000 AWS

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| COP (A7/W35) | - |
| Максимальна температура опалення / ГВП | 55°C/- |
| Напруга внутрішнього блоку | 220-240/1/50 |
| Напруга зовнішнього блоку | 230V |
| EER (A35/W18) | - |
| EER (A35/W7) | 3.1 |
| Енергоефективність | А+/А+ |
| Площа приміщення | 80 м² |
| Підключення до сонячних колекторів | Ні |
| Тип приміщення | Для теплої підлоги, Для будинку, Для квартири |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип виконання | Спліт |
| Холодопродуктивність (A35/W18) | - |
| Холодопродуктивність (A35/W7) | 4 кВт |
| Теплопродуктивність при A7/W35 | - |
| Підключення каскадом | Ні |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 700х485х398 мм |
| Рівень шуму, дБ | 52 дБ |
| Напруга, В | Однофазне (220) |
| Бренд | BOSCH |
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| Потужність вбудованого ТЕНу | 9 кВт |
| Функції | Опалення / Охолодження / ГВП |
| Площа до, м² | 80 |
| Країна виробник | Німеччина |
Якщо ви шукаєте спосіб, як можна обігріти будинок так, щоб це було і вигідно, і ефективно, тоді вам треба звернути увагу на тепловий насос повітря-вода Bosch Compress 3000 AWS. Таке обладнання, в процесі своєї роботи, використовує енергію з поновлюваних джерел, і тим самим буде відчутно знижувати ваші витрати на електроенергію. На сайті Альтер Ейр представлені дві різні модифікації цих теплових насосів — моделі AWBS з 3-ходовим змішувачем і AWES з електричним догрівачем.
Особливості теплового насоса повітря-вода Bosch Compress 3000 AWS
Робота теплового насоса Bosch Compress 3000 AWS ґрунтується на використанні зовнішнього повітря як основного джерела енергії. А завдяки наявності інверторної технології він може плавно регулювати свою потужність у діапазоні від 25 до 100%, завжди підлаштовуючись під ваші потреби. Якщо сказати зовсім просто, то обладнання не витрачає зайву енергію, а видає рівно стільки тепла, скільки потрібно вашому будинку в цей момент. Модельний ряд включає варіанти потужністю від 4 до 15 кВт, тому ви легко підберете відповідний для себе варіант.
Зовнішній блок, який встановлюється на вулиці, заповнений холодоагентом R410A. І його обсягу вистачає на трубопровід довжиною до 30 метрів. Внутрішній блок, у свою чергу, також повністю укомплектований. У ньому вже є високоефективний циркуляційний насос, система управління і всі необхідні елементи для підключення до опалення та гарячої води. Тож монтаж пристрою проходить швидко і без зайвого клопоту.
До речі, тепловий насос повітря-вода Bosch Compress 3000 AWS здатний працювати при температурах від -20 до +45 C. Навіть у сувору зиму він буде стабільно опалювати будинок, а влітку зможе перемикатися на охолодження. А для забезпечення гарячої води у цих моделей передбачена можливість підключення бойлера непрямого нагріву.
Переваги теплового насоса Bosch Compress 3000 AWS
Одна з помітних переваг теплового насоса повітря-вода Bosch Compress 3000 AWS - його енергоефективність. Коефіцієнт перетворення (COP) дуже високий, і завдяки цьому ви будете використовувати менше електроенергії, отримуючи при цьому максимум тепла.
Додатково до всього, установка Bosch Compress 3000 AWS працює дуже тихо — шум від зовнішнього блоку можна порівняти з гудінням холодильника. Тому, якщо дане обладнання буде встановлено в побутовому просторі, то воно точно не заважатиме ні вам, ні вашим рідним.
Корпус теплового насоса зроблено з міцних матеріалів, які не бояться вологи, перепадів температур і корозії. Завдяки цьому він надійно прослужить вам довгі роки. Ба більше, з таким обладнанням вам не потрібно переживати за поломки — конструкція пристрою розрахована на довгий термін роботи. Головне, вчасно проводьте плановий технічний огляд.




















