Круглий канальний вентилятор Ostberg CK 160 C1

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Розхід повітря | 767 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 43 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2560 об/хв |
| Опції керування | Стандарт, регулювання швидкості (опціонально) |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 345 x 345 х 227 мм |
| Споживана потужність, Вт | 108 Вт |
| Робоча температура, °C | до +75 |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Канальний вентилятор Ostberg CK 160 C1 призначений для локальної витяжки повітря з побутових та адміністративних приміщень. Застосовуючи такий пристрій, можна домогтися відмінних результатів повітрообміну: забруднене і запилене повітря більше ніколи не з'явиться у Вашому приміщенні.
Вентилятор Ostberg CK 160 C1 не споживає багато енергії, а також вирізняється високою стійкістю до дій навколишнього середовища. За доступну ціну ви отримуєте високоякісний вентилятор, який може контролювати мікроклімат у вашому домі. Компанія Ostberg випустила вентилятори CK 160 С1 з діаметром підключення 160 мм, оснащені кронштейном для кріплення, і виготовлені з гальванізованої сталі.
Канальні вентилятори типу С - найпродуктивніші серед моделей СК, регулювання швидкості здійснюється за допомогою зміни кількості струму, що подається через трансформатор або тиристор. Вентилятори для круглих каналів Ostberg CK 160 C1 укомплектовані асинхронним двигуном і поліпшеними підшипниками, що дає змогу здійснювати тривалу безперервну роботу, за умови, що очищення вентилятора буде здійснене не рідше, ніж раз на півроку, а баланс робочого колеса не буде порушено.
Канальні вентилятори CK 160 С1 не використовуються для роботи у вибухонебезпечних приміщеннях, а також для транспортування через повітропровід сажі або пилу. Встановлення канального вентилятора не викликає великих труднощів, але все одно краще довіряти його професіоналам.
Звертаючись до компанії «Альтер Ейр», Ви не тільки отримуєте консультацію фахівців з усіх питань, що Вас цікавлять, а й маєте можливість замовити товар за вигідною ціною з доставкою та монтажем. Монтажні бригади мають багаторічний досвід роботи в цій сфері, тому ми гарантуємо високу якість установки. За додатковою інформацією телефонуйте за номером: 0-800-33-08-28.









