Канальний вентилятор Soler&Palau TD-800/200 Silent 3V

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 910 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 22, 24, 28 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1660, 1870, 2170 об/м |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 327x264x568 мм |
| Споживана потужність, Вт | 90, 92, 102 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 |
| Вага | 8.7 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Круглий канальний вентилятор від виробника Soler&Palau із серії TD-SILENT відрізняється низьким рівнем шуму завдяки звукопоглинальному матеріалу, який розташований між двома шарами надміцного корпусу, внутрішній з яких перфоровано. Завдяки тому, що всередині конструкції на парубка використовуються гумові ущільнювачі, вібрація від вентилятора до повітропроводів повністю ліквідується. Лопаті мають діагональну структуру, що сприяє більш ефективному переміщенню потоку повітря, на відміну від осьових вентиляторів.
Робота електродвигуна має три рівні швидкості і контролюється за допомогою пульта управління.
Канальний вентилятор оснащений автоматичною системою захисту від перегріву. При тривалій роботі самостійно відключається і знову починає працювати після охолодження. Завдяки цьому тривалість функціонування збільшується в кілька разів.
Вентилятор призначений для розміщення в вентиляційних каналах і монтується у двох різних положеннях: вертикальне чи горизонтальне. Завдяки невеликому розміру, встановити корпус вентилятора Soler&Palau TD – 800/200 Silent 3V можна в невеликому приміщенні або при обмеженому плануванні. Діаметр воздуховода – 200 мм. Конструкція складається з двох основних частин: кріпильний кронштейн і сам корпус вентилятора.
Монтаж пристрою є простим процесом за рахунок наявності хомутів з гумовими вставками. Крім того, вони служать як додатковий захист від вібрації при роботі. Експлуатація не вимагає значних втручань, крім періодичного очищення. Завдяки тому, що канальний вентилятор від Іспанського виробника Soler&Palau оснащений зовнішньої клемної коробки, яка має радіус обертання в 360°, власнику необхідно просто провернути її для повного очищення.






















