Круглий канальний вентилятор Ostberg CK 160 B1

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Розхід повітря | 486 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 39 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2490 об/хв |
| Опції керування | Стандарт, регулювання швидкості (опціонально) |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 271 х 271 х 196 мм |
| Споживана потужність, Вт | 60 Вт |
| Робоча температура, °C | до +80 |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Шведська компанія Ostberg виробляє канальні вентилятори CK 160 B1 для повітропроводів із круглим перетином, діаметр яких не перевищує 160 мм. Вони призначені для монтажу у вертикальному або горизонтальному положенні, що значно спрощує цей процес. Також корисною перевагою цього обладнання є те, що ці пристрої повністю комплектують, а до власника вони надходять у зібраному вигляді.
З головних переваг цих вентиляторів варто відзначити високу якість елементів, що комплектуються, яка гарантує підвищений ресурс роботи і довговічність. Крім того, пристрій укомплектовано індукційним двигуном із зовнішнім ротором, який працює на кулькових підшипниках. Таке рішення дає змогу працювати вентилятору довгий час, без потреби сервісного обслуговування. Крім того, вентилятори оснащені ущільненими підшипниками, а корпус виготовлено з міцної гальванізованої сталі, що свідчить про високу надійність цих агрегатів.
Під час подальшої експлуатації його необхідно тільки очищати від засмічень, не рідше, ніж 1 раз на 6 місяців. Компактний корпус аеродинамічної конструкції забезпечує тиху роботу вентилятора Ostberg CK 160 B1, а спрямовані назад лопаті гарантують вищий тиск, який підвищує ефективність роботи. Регулювати швидкість обертання крильчаток можна за допомогою зміни напруги через тиристор або 5-ти ступінчастий трансформатор.
Приємним доповненням канального вентилятора є наявність зворотного клапана для запобігання зворотної тяги та повітряних фільтрів, які захищають систему вентиляції від сміття. Придбати модель Ostberg CK 160 B1 можна в салоні кліматичної техніки компанії Альтер Ейр, зателефонувавши за номером ☎0800330828.








