Передня панель ER-AН для відцентрового вентилятора Maico ER

Передня панель ER-AН для відцентрового вентилятора Maico ER
14 649 грн
Код товару: a-0084.0363
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Передня панель ER-AН для відцентрового вентилятора Maico ER
| Бренд | Maico |
| Площа до, м² | 20 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP X5 |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Тип електродвигуна | 281х281 мм |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 0. 47 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
У сучасному світі неможливо уявити свій будинок без добре спланованої вентиляції, адже чисте і свіже повітря - запорука хорошого мікроклімату. І якщо раніше повітря в кухні, ванній і санвузлі було важке, був присутній неприємний запах і підвищена вологість, то зараз з витяжними вентиляторами це вже не проблема.
Компанія MAICO спеціально для вас оновила всім вже відому модель витяжного вентилятора MAICO ER. Тепер уніфікований корпус і вентиляторний вузол дозволяють без зусиль змінювати передню панель на більш функціональну.
Альтер Ейр пропонує звернути увагу на передню панель MAICO ER-AH з вбудованим інтелектуальним модулем часу і регулюванням з датчиком вологості. Дана панель прекрасно підходить для ванних і санвузлів, так як вологість повітря там вище ніж в інших кімнатах.
Передня панель ER-AH включає в себе ряд наступних переваг:
- Автоматичне включення / вимикання;
- Можливість налаштування об'ємної витрати;
- Безперервна робота в режимі базового навантаження;
- Можливість налаштування часового інтервалу;
- Інтелектуальне регулювання з датчиком вологості;
- Можливість відключення інтервального вимикача.
Панель MAICO ER розроблена для того, щоб у вашому домі завжди був комфортний мікроклімат.
Якщо вас зацікавила дана пропозиція, ви можете звернутися до консультанта Альтер Ейр за більш детальною інформацією за номером телефону 0800330828.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити


















