Канальний вентилятор Вентс ВКМ 125

Канальний вентилятор Вентс ВКМ 125
6 416 грн
Код товару: a-SAAE-0152
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Канальний вентилятор Вентс ВКМ 125
| Бренд | Вентс |
| Розхід повітря | 279 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 40 дБА |
| Колір | Бурий |
| Матеріал корпусу | Сталь з полімерним покриттям |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2840 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 345 х 345 х 395 мм |
| Споживана потужність, Вт | 60 Вт |
| Робоча температура, °C | -25... +45 °C |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Такий вентилятор підходить для приточно-витяжних систем різного призначення. Корпус, виконаний із сталі і забезпечить тривалу експлуатацію при зовнішньому монтажі. При підвищених вимогах до рівня шуму, слід звернутися до більш малошумних виконань.
Конструкція
Сталь і полімерне покриття роблять конструкцію вентилятора надміцною. Зручне підключення забезпечується шнуром харчування з електричним роз'ємом IEC C14.
Двигун
Вентилятор оснащений однофазними двигунами із зовнішнім ротором і відцентровим робочим колесом із загнутими лопатками. В двигун вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском. Моделі ВКМ Е відрізняються економічним двигуном з низьким енергоспоживанням. Кожна турбіна проходить динамічне балансування - це допомагає досягти точних характеристик, безпечної роботи і низького рівня шуму.
Швидкість
Регулювання швидкості може бути плавним або ступінчастим. Здійснюється за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора.
Монтаж
Вентилятор підходить для монтажу під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. До стіни приєднується за допомогою кріпильних кронштейнів (входять в комплект).
Конструкція
Сталь і полімерне покриття роблять конструкцію вентилятора надміцною. Зручне підключення забезпечується шнуром харчування з електричним роз'ємом IEC C14.
Двигун
Вентилятор оснащений однофазними двигунами із зовнішнім ротором і відцентровим робочим колесом із загнутими лопатками. В двигун вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском. Моделі ВКМ Е відрізняються економічним двигуном з низьким енергоспоживанням. Кожна турбіна проходить динамічне балансування - це допомагає досягти точних характеристик, безпечної роботи і низького рівня шуму.
Швидкість
Регулювання швидкості може бути плавним або ступінчастим. Здійснюється за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора.
Монтаж
Вентилятор підходить для монтажу під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. До стіни приєднується за допомогою кріпильних кронштейнів (входять в комплект).
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити
















