Канальний вентилятор Вентс ВКМС 160

Канальний вентилятор Вентс ВКМС 160
8 670 грн
Код товару: a-0687905535
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Канальний вентилятор Вентс ВКМС 160
| Бренд | Вентс |
| Розхід повітря | 690 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 48 дБа |
| Колір | Бурий |
| Матеріал корпусу | Сталь з полімерним покриттям |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2800 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 340х340х390 мм |
| Споживана потужність, Вт | 121 Вт |
| Робоча температура, °C | -25...+45 °C |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Вентилятори цієї серії стануть частиною припливно-витяжної вентиляції приміщень. Сталевий корпус гарантує можливість тривалої експлуатації. Особливо при зовнішньому монтажі. Характеристику шуму в 50 дБ можна порівняти з гучним розмовою. Серія вентиляторів ВЕНТС ВКМ пропонує і менш гучні модіфкаціі (ВКМ Б)
Конструкція
Виробник якісно підійшов до питання міцності пристрою. Корпуси вентиляторів цієї серії виготовлені зі сталі і покриті полімерним речовиною. У разі необхідності, вентилятори серії ВКМ, а конкретніше - модель ВКМ Р оснащена шнуром живлення з електричним роз'ємом IEC C14.
Двигун
Двигун однофазний із зовнішнім ротором і відцентровим колесом. Робоче колесо - відцентрове. Лопатки колеса загнуті назад. Умовне позначення С - означає двигун підвищеної потужності. Підшипники забезпечують до 40 000 годин експлуатації. В процесі виготовлення, кожна турбіна проходить динамічне балансування - це дозволяє досягти більш точні характеристики, безпечну роботу і низький рівень шуму. IP 44 - клас захисту двигуна.
Регулювання швидкості
Швидкість роботи вентилятора може регулюватися тиристорним або автотрансформаторним регулятором. Можливо управління швидкістю відразу декількох вентиляторів. Але тільки за умови, що не перевищуються номінальні параметри регулятора. Серія ВКМ оснащена вентилятором з вбудованим регулятором (ВКМ П).
Монтаж
Монтаж може здійснюватися під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. До стіни вентилятори кріпляться кріпильними кронштейнами, які входять в компплект. Підключення до електромережі важливо здійснювати строго електричній схемі, що подається на клемній коробці.
Конструкція
Виробник якісно підійшов до питання міцності пристрою. Корпуси вентиляторів цієї серії виготовлені зі сталі і покриті полімерним речовиною. У разі необхідності, вентилятори серії ВКМ, а конкретніше - модель ВКМ Р оснащена шнуром живлення з електричним роз'ємом IEC C14.
Двигун
Двигун однофазний із зовнішнім ротором і відцентровим колесом. Робоче колесо - відцентрове. Лопатки колеса загнуті назад. Умовне позначення С - означає двигун підвищеної потужності. Підшипники забезпечують до 40 000 годин експлуатації. В процесі виготовлення, кожна турбіна проходить динамічне балансування - це дозволяє досягти більш точні характеристики, безпечну роботу і низький рівень шуму. IP 44 - клас захисту двигуна.
Регулювання швидкості
Швидкість роботи вентилятора може регулюватися тиристорним або автотрансформаторним регулятором. Можливо управління швидкістю відразу декількох вентиляторів. Але тільки за умови, що не перевищуються номінальні параметри регулятора. Серія ВКМ оснащена вентилятором з вбудованим регулятором (ВКМ П).
Монтаж
Монтаж може здійснюватися під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. До стіни вентилятори кріпляться кріпильними кронштейнами, які входять в компплект. Підключення до електромережі важливо здійснювати строго електричній схемі, що подається на клемній коробці.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити


















