Канальний вентилятор Lessar LV-FDTI

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | LESSAR |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | Шумний (більше 60 дБа) |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Литва |
| Рівень захисту | IP54 |
| Номінальна частота обертання | н/д |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | 50 мм |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розхід повітря | 1100 м³ |
| Розміри, мм | н/д мм |
| Споживана потужність, Вт | 175 |
| Робоча температура, °C | до +60 °C |
| Вага | н/д кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Круглий канальний вентилятор шумоизолрованном корпусі Lessar LV-FDTI призначений для використання у вентиляційних системах побутових, адміністративних та громадських будівель. Завдяки тепло-звукоизоляционному шару, вентилятор можна застосовувати в більшості випадків, коли низький рівень шуму є пріоритетним завданням системи вентиляції.
Крім низького рівня шуму, який досягається негорючою ізоляцією (шар мінеральної вати зі спеціальною захисною плівкою 50 мм), вентилятор володіє високою продуктивністю, завдяки однофазного асинхронного або трифазного двигуна Ziehl-Abegg (виробництво - Німеччина). До того ж, даний круглий канальний вентилятор оснащений знімною кришкою, що значно полегшує його обслуговування, а крильчатка з загнутими вперед лопатками сприяє збільшенню продуктивності.
Корпус шумоизолированного вентилятора LV-FDTI, виготовлені з оцинкованої сталі, також як і крильчатка. Для максимально простого монтажу вентилятор має спеціальні монтажні «лапи», з допомогою яких установка вентилятора може здійснюватися як горизонтально або вертикально щодо осі обертання.
Регулювання швидкості круглого канального вентилятора може здійснюватися з допомогою трансформатора, або тиристора. Детальну інформацію та ціни круглих канальних вентиляторів LV-FDTI Ви можете дізнатися у операторів Alter Air.












