Вентилятор для ванної ELECTROLUX EAF-100T

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Electrolux |
| Розхід повітря | 100 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IPх4 |
| Номінальна частота обертання | 2422 |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 150х150 мм |
| Споживана потужність, Вт | 15 Вт |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
ELECTROLUX EAF-100 T – витяжний побутовий вентилятор для ванної, якому характерні наступні особливості:
- Низький рівень шуму - 33 дБа. Досягається завдяки спеціальній конструкції пристрою.
- Змінна передня панель. Можлива заміна лицьової панелі на нову білого кольору чи обрати один з трьох інших варіантів: червоний, блакитний чи металік. Таким чином можна підібрати панель під кольорову гаму приміщення.
- Міцний матеріал корпусу. Він виготовляється з АБС пластику, стійкого до вологого середовища та ультрафіолетових променів. Завдяки таким характеристикам пристрій тривалий час не втрачає свій зовнішній вигляд та зберігає сталу форму. Також корпус захищає механізм обладнання від потрапляння в нього дрібних сторонніх часточок.
- Двигун з крильчаткою та підшипником японського виробництва. Відрізняється високим ресурсом та надійною роботою.
- Зворотний клапан – перешкоджає потраплянню запахів з вентиляційної системи в приміщення.
Відмінною рисою даного вентилятора є наявність таймера відключення. Його значення можна задати в діапазоні від 1 до 20 хвилин. Таким чином обладнання вмикатиметься, коли в приміщенні запалять світло та припинить роботу через заданий час після його відключення.
Під час видалення відпрацьованого повітря на панелі світиться синій індикатор. Монтувати пристрій можливо в стіну, яка виходить на вулицю чи передбачений будівельниками вентканал. Також можливе встановлення в підвісну стелю.
Купити вентилятор з таймером ELECTROLUX EAF-100T для комфортного видалення повітря з нежилих приміщень можна в салоні кліматичної техніки – Альтер Ейр. Звертайтесь за номером 0-800-33-08-28 або замовляйте дзвінок через сайт і наші менеджери зв’яжуться з вами.

















