Віконний вентилятор Maico EVH 31, зі шнуровим вимикачем

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 1400 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | Тихий (до 30 дБа) |
| Тип монтажу | Віконний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP20 |
| Номінальна частота обертання | 1425 |
| Опції керування | Шнуровий вимикач |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Розміри, мм | 410х410 мм |
| Споживана потужність, Вт | 110 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 6.7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Віконні вентилятори EVH 31 - ефективні вентагрегати, які призначені для встановлення у вікнах і тонких стінах. Прибори встановлюються з метою організації основної або додаткової вентиляції приміщень.
Дані вентилятори користуються великим попитом серед споживачів завдяки простому монтажу та експлуатації, а також невисокою його вартістю. Крім того, внтилятор не займе у Вас багато місця, а також він може похвалитися високою продуктивністю при невеликому споживанні електроенергії.
Зовнішній вид даних девайсів представлений стильним корпусом, який виготовлений з якісної ударостійкої пластмаси, яка додатково володіє захистом від ультрафіолетових випромінювань.
Пристрої мають внутрішню заслінку і тяговий шнур (1м) для ручного включення. Крім того, ці вентилятори мають термічний захист двигуна від перевантажень, яка вимикає його при перегріві і запускає в роботу після охолодження до нормальних температур. Слід зазначити також комплектацію зовнішньою заслінкою, яка оберігає крильчатку вентилятора від ушкоджень і запобігає протягам у приміщеннях.
Виробники рекомендують перед установкою і монтажем віконних вентиляторів EVH 31 ознайомитися з інструкцією. Для отримання детальної інформації про дане обладнання або для його покупки звертайтесь до консультантів компанії Альтер Ейр.
Робоча характеристика Maico EVH 31
Габаритне креслення Maico EVH 31











