Канальний вентилятор для повітропроводів круглого перерізу Soler&Palau TD-250/100 T

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 240 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 31 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2200 об/х |
| Опції керування | Таймер |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 188x176x303 мм |
| Споживана потужність, Вт | 24 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-250/100 T від італійського виробника є пристроєм, найбільш відповідним для установки не тільки в офісних приміщеннях, але і в спорудах промислового призначення. Індекс T в назві моделі означає, що вентилятор оснащений таймером уповільнення. З його допомогою власник може самостійно встановлювати необхідний період, яке буде працювати вентилятор після включення. Як тільки час закінчиться, пристрій автоматично відключається. Це дозволяє економно споживати електрику, виключаючи холосту роботу двигуна.
Безшумна робота вдало поєднана з компактними розмірами пристрою, що дозволяють його установку на невеликому просторі або в підвісній стелі. Низький рівень шуму забезпечують лопаті аеродинамічної форми і кулькові підшипники, на яких працює двигун. Конструкція вентилятора забезпечує доступ до двигуна без розбирання основної частини, тим самим роблячи модель практичною в очах споживачів. При необхідності очищення або сервісного обслуговування демонтаж проходить протягом декількох миттєвостей, без спеціального інструменту.
Завдяки своїй універсальній конструкції, вентилятор Soler&Palau TD-250/100 T можна встановлювати в будь-якій частині повітропровода, діаметр якого не перевищує 100 мм. Висока якість використовуваних матеріалів гарантує виробник, забезпечивши модель класом захисту IP44 і класом ізоляції B. Енергоощадний однофазний двигун розрахований на тривалу роботу без ризику перегріву завдяки потужному термічному захисту, передбаченої розробником.
Вентилятор Soler&Palau TD-250/100 T є зразком європейської якості продукції, при цьому цінова політика розрахована на широкі споживчі маси якого рівня. Придбати модель можна в компанії Альтер Ейр (офіційний дилер) за номером 0-800-33-08-28.
Графік продуктивності Soler&Palau TD-250/100 T
Розміри вентилятора Soler&Palau TD-250/100 T


















