Канальний вентилятор для повітропроводів круглого перерізу Soler&Palau VENT-200NK

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 970 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 43 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2720 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 350 х 250 х 350 мм |
| Споживана потужність, Вт | 147 Вт |
| Робоча температура, °C | от -40°С до +60°С |
| Вага | 5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Термостійкість |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальні вентилятори Soler&Palau VENT 200 NK застосовуються в припливно-витяжних системах вентиляції для забезпечення ефективного повітрообміну в приміщеннях побутового та комерційного призначення.
Установка даних пристроїв може здійснюватися як зовні, так і всередині приміщень.
Дані пристрої приєднуються до повітропроводів круглого перерізу.
Діаметр сполучних патрубків становить 200 міліметрів.
Завдяки оцинкованому сталевого корпусу, робота канальних пристроїв Soler&Palau VENT 200 NK дуже надійна і довговічна.
Установка даного вентилятора може здійснюватися в будь-якому положенні відносно осі обертання.
Для зручності підключення і обслуговування даних агрегатів, клемна коробка зовнішня.
Крильчатка з металевими лопатами ідеально збалансована для мінімізації тертя.
Електродвигун оснащений спеціальною системою теплового захисту, яка не дозволяє вентиляторам перегріватися.
Однофазний електродвигун відрізняється довговічною роботою.
Швидкість обертання вентилятора Soler&Palau VENT 200 NK можна контролювати зміною струму, який подається на пристрій.
Купити круглі канальні вентилятори Soler&Palau VENT 200 NK Ви можете, звернувшись в салон кліматичної техніки Альтер Ейр. Наші фахівці нададуть Вам кваліфіковану допомогу у виборі вентиляційних пристроїв.












