Зовнішній блок мульти-спліт системи Carrier 38QUS042DS5-1

Зовнішній блок мульти-спліт системи Carrier 38QUS042DS5-1
Код товару: k-84886
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Carrier
Площа до, м²:
125
Фреон:
R410A
Робота на:
теп / хол
Сезонна енергоефективність нагріву SCOP:
3.8
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Зовнішній блок мульти-спліт системи Carrier 38QUS042DS5-1
| Бренд | Carrier |
| Площа до, м² | 125 |
| Фреон | R410A |
| Робота на | теп / хол |
| Сезонна енергоефективність нагріву SCOP | 3.8 |
| Сезонна енергоефективність охолодження SEER | 6.6 |
| Маса, кг | 76 |
| Рівень шуму обігріву, дБ(А) | 63 |
| Рівень шуму охолодження, дБ(А) | 63 |
| Потужність при охолодженні, кВт | 12.3 |
| Потужність при опаленні, кВт | 12.3 |
| Площа для зовнішнього блоку | 123 м. кв. |
| Діапазон зовнішної температури при опаленні | -15~24 |
| Гарантія | 3 роки |
| Діаметр газових труб, мм (дюйм) | 4 x 9,52(3/8") + 1 x 12,7(1/2") |
| Діаметр труб рідина, мм (дюйм) | 5 x 6,35(1/4") |
| Максимальна довжина траси, м | 30 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Робота на обігрів до, °C | -15 |
| Макс. кількість внутрішніх блоків | 5 |
| Інвертор | так |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон зовнішної температури при охолодженні | -10~46 |
вас може зацікавити




