Внутрішній блок теплового насосу Mitsubishi Electric Cylinder reversable

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Максимальна температура опалення / ГВП | 70°C |
| Напруга внутрішнього блоку | 220-240/1/50 |
| Об'єм вбудованого бойлера ГВП | 170 л |
| Тип теплового насоса | Повітря-вода |
| Тип виконання | Спліт |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 1400 x 595 x 680 мм |
| Рівень шуму, дБ | 41 дБ |
| Вага | 94 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Білий |
| Потужність вбудованого ТЕНу | 2 кВт |
| Функції | Опалення / Охолодження / ГВП |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Японія |
Mitsubishi Electric Ecodan Cylinder (Reversible) модифікацій ERST – це ще гнучкіші рішення для вашого комфорту у будь-яку пору року. У реверсивній модифікації ERST внутрішній блок здатний працювати на обігрів та охолодження. Тобто взимку подає тепло (опалення, гвп), влітку забезпечує охолодження приміщення через фанкойли або підлогу з функцією "кулер".
Технічні особливості внутрішнього блоку Mitsubishi Electric Cylinder (Reversible)
У реверсивному Cylinder ERST також передбачена повна комплектація для зручності у монтажі та використанні. До неї входить:
вбудований бак для гарячої води на 170 чи 200 літрів;
гідравлічні компоненти, такі як насоси, вузли змішувачі, клапани;
пластинчастий теплообмінник;
мідні труби для подачі холодоагенту R32;
електричне догрівання, ТЕН (як резерв).
Модифікації ERST також мають гнучке керування через панель або Wi-Fi-модуль.
Модифікації Cylinder (Reversible) сумісні із зовнішніми блоками, які підтримують Cylinder unit with HEX, reversable. Це Eco Inverter (модифікації SUZ-SWM100VAH, SUZ-SWM80VA2, SUZ-SWM60VA2, SUZ-SWM40VA2) та Eco Inverter Hyper Heating (модифікації SUZ-SHWM60VAH, SUZ-SHWM40VAH), а також можуть підключатися до каскадних схем для створення широкої системи клімат-контролю для великих приміщень.
Кому підійде серія ERST?
Модифікація ERST Mitsubishi Cylinder - це можливість обігріву + охолодження + бак для ГВП = всередині вже все, що потрібно для повноцінної роботи. ERST підходить, якщо:
потрібна одна система на зиму та літо;
є фанкойли, що охолоджують системи на стіни або підлогу;
є потреба економії місця (не потрібно окремо встановлювати чилер чи бойлер).
Ідеально для сучасного енергоефективного будинку із системою клімат-контролю на всі пори року.
















