Відцентровий вентилятор з таймером Soler&Palau EBB-250 NT

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 190/270 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 38/46 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Є |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 900/1225 об/хв |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 284 х 337 х 170 мм |
| Споживана потужність, Вт | 36/51 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Відцентровий вентилятор Soler&Palau EBB-250 NТ призначений для побутового використання в невеликих за площею приміщеннях, в тому числі у ванних кімнатах, туалетах і кухнях. Модель може встановлюватися на стіні або стелі, забезпечуючи нормальну циркуляцію повітря. Вентилятор білого кольору в пластиковому корпусі гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення.
Конструктивні особливості Soler&Palau серії EBB-250 NТ
Відцентровий вентилятор з максимальною витратою повітря 270, 190 м3/год складається з обертаючого ротора, з загнутими вперед лопатками і однофазними двошвидкісним електродвигунами (230 В - 50 Гц) з вбудованою термозахистом. Зворотний клапан вентилятора призначений для перекриття повітряного потоку в круглих повітропроводах і запобігання руху повітря у зворотному напрямку при вимкненій системі вентиляції. Корпус і крильчатки вентилятора виготовлені з поліпропілену, а вбудований в серію фільтр служить бар'єром, який не дозволяє пилу і інших забруднень потрапляти у витяжну систему.
Вентилятор з герметичності - II класу, клас захисту IP45, який дозволить працювати при температурі повітря до +40°C.
Основні переваги
Вентилятор Soler&Palau серії EBB-250 NТ оснащений регульованим таймером, який дасть можливість продовжувати виконувати додаткову витяжку відпрацьованого повітря на протязі від 1 до 15 хвилин.
Замовити витяжний вентилятор Soler&Palau серії EBB-250 NТ Ви можете, зателефонувавши в Альтер Ейр по телефону: 0800330828.













