Витяжний вентилятор зі шнуровим вимикачем Maico EVN 15 P, для установки в тонкі стіни і вікна

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 240 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 41 дБа |
| Тип монтажу | Віконний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP24 |
| Номінальна частота обертання | 1550 |
| Опції керування | Шнуровий вимикач |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Розміри, мм | 226х226 мм |
| Споживана потужність, Вт | 25 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Віконні вентилятори Maico EVN 15 P - високоефективні вентиляційні агрегати, які створені для облаштування витяжної вентиляції приміщення. Найбільш широкого поширення пристрої отримали в офісних та службових приміщеннях, торгових залах, кафе і ресторанах, а також виробничих і складських приміщеннях. Монтаж здійснюється у вікнах і тонких стінах.
Головна відмінність даного вентилятора від базової моделі полягає в наявності шнурового вимикача (довжина 1 метр), у всьому іншому модель практично ідентична.
Слід відзначити наявність надійного двигуна з металокерамічними підшипниками ковзання, захист від перевантаження і можливість автоматичного включення після спрацьовування, пластмасову крильчатку, а також комплектацію гвинтами для зручного кріплення прибора. Внутрішня заслінка виключає можливість появи протягів, а зовнішня захистить крильчатку від механічних пошкоджень і попадання бруду всередину агрегату.
Крім всіх перерахованих вище переваг, ці вентилятори також можуть похвалитися своєю практично безшумною роботою. Крім того, корпус можна легко зняти без використання яких-небудь інструментів для проведення очищення вентилятора.
Дізнатися детальніше про віконний вентилятор Maico EVN 15 P, а також придбати його за найвигіднішою ціною в Києві можна звернувшись до консультантів компанії Альтер Ейр.
Робоча характеристика Maico EVN 15 P
Габаритне креслення Maico EVN 15 P










