Витяжний вентилятор для ванної Vortice Punto М 100/4" А МНС LL

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 90 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 37,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Споживана потужність, Вт | 18 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Витяжний вентилятор для ванної Vortice Punto М 100/4 "А МНС LL - гарний зовні та продуктивний прилад, який відрізняється від інших моделей того ж виробника наявністю електронного мікрочіпа, який контролює і автоматично регулює температуру і вологість повітря в приміщенні. Найчастіше це ванні кімнати і санвузли.
Пристрій також відрізняється міцністю і надійністю. Досягається це завдяки використанню якісних матеріалів виготовлення. Так, зовнішня решітка і безпосередньо сам корпус виготовлені з ABS пластику, яка не піддається впливу УФ-променів. Вбудовані бронзові шарикопідшипники мають термін служби 30 000 годин. Вони сприяють злагодженій і тихій роботі пристрою.
Крім усього іншого, цей вентилятор не турбуватиме вас своєю гучною роботою, так як рівень шуму складає всього 37.5 дБА. Це найнижчий показник серед усіх моделей серії Vortice Punto, що не може не радувати.
Завдяки Vortice Punto М 100/4 "А МНС LL повітря у вашому приміщенні буде свіжим, чистим і з оптимальним рівнем вологості.














