Внутрішній блок теплового насоса Mitsubishi Electric Hydrobox

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Максимальна температура опалення / ГВП | 70°C |
| Напруга внутрішнього блоку | 220-240/1/50 |
| Об'єм вбудованого бойлера ГВП | - |
| Тип теплового насоса | Повітря-вода |
| Тип виконання | Спліт |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 800 x 530 x 360 мм |
| Рівень шуму, дБ | 41 дБ |
| Вага | 37 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Білий |
| Потужність вбудованого ТЕНу | 2 + 4 кВт |
| Функції | Опалення |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Японія |
Mitsubishi Electric Hydrobox - це внутрішній блок теплового насоса, який не має вбудованого бака, тобто "суха" станція. Він ідеально підійде для інтеграції до зовнішніх блоків теплових насосів з Hydro Box with HEX, таких як: Hybrid ATW/ATA, multy, heat recovery (модифікаціями PXZ-5F85VG-E, PXZ-4F75VG-E), Eco Inv (R32) (модифікаціями SUZ-SWM100VAH, SUZ-SWM80VA2, SUZ-SWM60VA2, SUZ-SWM40VA2), та Eco Inv Zubadan (модифікація SUZ-SHWM60VAH) для нагрівання води для системи опалення, якщо у будинку уже встановлені, є можливість встановлення окремих бойлерів для нагрівання води, або немає для цього потреби. Також модель Hydrobox EHSD підходить для підключення у каскадні системи.
Технічні компоненти Mitsubishi Electric Hydrobox
Для забезпечення ефективної роботи внутрішнього блоку Hydrobox покоління E застосовуються якісні складники. Варто зазначити, що він має повну комплектацію, готову до експлуатації відразу після монтажу, яка включає наступні елементи:
циркуляційний насос;
пластинчастий теплообмінник;
електричний нагрівач;
датчик потоку;
манометр;
магнітний фільтр.
Внутрішній блок керується за допомогою сенсорної панелі, за допомогою якої можна налаштовувати двозонний обігрів у будинку (наприклад два контури опалення на теплу підлогу і радіатори) та автоматичну адаптацію насоса до температурних змін у приміщенні за допомогою кімнатного термостата PAR-WR61R-E. Можливість температурної адаптації забезпечує використання режимів роботи: Автоматичний/Звичайний/ Повільний/Швидкий відповідно до потреб користувача та будинку в цілому.
Для зручності доступний додаток MELCloud, який забезпечує віддалене керування, сповіщення про роботу та помилки та додаткове підключення під час сервісного обслуговування для майстрів.
Отже, Mitsubishi Electric Hydrobox - це гарне рішення для сучасних будинків у помірному кліматі, яке забезпечує.













