Витяжний вентилятор для ванної Soler&Palau EDM-80 L

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 80 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2300 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 124 х 250 х 82 мм |
| Споживана потужність, Вт | 13 Вт |
| Робоча температура, °C | + 40 °C |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau EDM-80 L – витяжний вентилятор незвичайного форм-фактора, створений для установки в прямокутні повітроводи або прямокутні роз'єми повітроводів замість вент.решітки.
Розмір лицьової панелі вентилятора, відповідно і повітропровода в який вона буде ставитися, становить 124х250 міліметрів. В іншому модель практично повністю повторює за своїми характеристиками версію «N».
Зовнішній вигляд – прямокутна лицьова панель з білого ударостійкого пластику з вентиляторним вузлом закріпленим по центру і захисною решіткою перед крильчаткою.
Технічні характеристики витяжного вентилятора Soler&Palau EDM-80 L - споживана потужність 13 Вт (трохи вище ніж у «N»), продуктивність (об'ємна витрата повітря) вісімдесят куб. метрів на годину, рівень шуму 33 дБ, робочі температури — від 0 до 40 град. за Цельсієм, клас ізоляції II і ступінь захисту оболонки електрообладнання відповідає IP 44.
Зазначені характеристики дозволяють ставити вентилятор для витяжки вологого, гарячого повітря у ванних кімнатах і душових, не створюючи при цьому дискомфорту від шуму.
Робоча характеристика Soler&Palau EDM-80 L
Габаритне креслення Soler&Palau EDM-80 L



















