Витяжний вентилятор для ванної Elicent E-Smile

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Elicent |
| Розхід повітря | 90 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 29,4 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 149 х 168 х 102 мм |
| Споживана потужність, Вт | 7,5 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 0.67 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Побутовий вентилятор Elicent E-Smile - унікальний представник в лінії вентиляції Elicent, унікальність йому надає неповторний стиль виконання, схожого вентилятора ви не знайдете не в одного виробника вентиляційного обладнання побутового типу. Завдяки своїм ефективним характеристиками вентилятор може використовуватися як для ванної кімнати, санвузли так і для будь-яких інших приміщень у вашому будинку.
Радіальний вентилятор Elicent E-Smile має не тільки відмінний виразний дизайн, але і відмінні робочі характеристики, компанії Elicent вдалося досягти дуже низьких робітників шумових характеристик у 19 дБА. Виробником не висуваються обмеження за способом монтажу, тобто вентилятор може монтуватися як на стелі, так і на стіні, сам монтаж дуже простий. Для сервісного обслуговування передбачена система легкого демонтажу передній панелі.
При використанні вентилятора Elicent E-Smile для приміщень, де є волога, не варто турбуватися про пошкодження витяжного вентилятора, так як Elicent E-Smile має клас захисту IPX4, що означає, що виробником передбачена можливість потрапляння на вентилятор вологи. Що б запобігти повернення вилученого повітря передбачений зворотний клапан. Двигун, який використовується в Elicent E-Smile асинхронного типу, це дозволяє використовувати вентилятор постійно.
Детальну інформацію та ціни на вентилятори Elicent E-Smile Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Альтер Ейр.
Габаритне креслення Elicent E-Smile













