Віконний вентилятор Soler&Palau HV-230 A

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 330/450/600 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 37/43 дБа |
| Тип монтажу | Віконний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1250 |
| Опції керування | Реверсивна робота |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Розміри, мм | 300 х 325 х 167-189 мм |
| Споживана потужність, Вт | 34 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 45 |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 225 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau HV-230 A – компактний і одночасно багатофункціональний корпусний вентилятор переважно побутового призначення. Управління всі функціоналом даній моделі відбувається за допомогою зручного та інтуїтивно зрозумілого у використанні пульта.
Пристрій може працювати як на приплив атмосферних повітряних потоків, так і на відтік витяжного повітря, або забезпечувати природну вентиляцію, за умови, що жалюзі будуть відкриті. Корпус вентилятора, виконаний з міцного до зовнішніх механічних впливів пластику, з легкістю забезпечує якісний захист не тільки від різних ушкоджень шляхом зовнішнього впливу, але і проникнення вологи, володіє колосальними ізоляційними властивостями.
Пристрій без проблем працює навіть при серйозних перепадах температур, можливо функціонування без збоїв як при 0 градусів, так і при +45. Дана модель є прекрасних представником обладнання, що поєднує в собі колосальну продуктивність і мінімальний рівень енергоспоживання, що дозволяє досягти найбільш комфортних умов в приміщенні при найменших витратах.
Придбати Soler&Palau HV-230 A за низькою ціною в Києві можна в салоні Кліматичної техніки Альтер Ейр.
Робоча характеристика Soler&Palau HV-230 A















