Віконний вентилятор для ванної Vortice Vario 230/9" P

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 480 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 35.6 дБ |
| Тип монтажу | Віконний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1300 об/м |
| Опції керування | Шнуровий вимикач |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 294х 297х 130 мм |
| Споживана потужність, Вт | 22 Вт |
| Робоча температура, °C | 50 °C |
| Вага | 3.45 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 240 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вам потрібен потужний вентилятор для адміністративного, торгового приміщення чи іншого приміщення великої площі? Vortice Vario 230/9" P - вдалий варіант для організації комфортного повітрообміну в таких приміщеннях. Це підтверджує велика витрата повітря пристрою - 480 м3/год.
Особливістю цієї моделі є шнурковий вимикач, який призначений для зручної експлуатації.
Дані вентилятори славляться використанням високоефективних робочих коліс, які вважаються кращими в плані технічних характеристик і енергоспоживання.
Зовнішній вигляд радує своєю простотою і лаконічністю. Якісні матеріали виготовлення дозволяють вентиляторам бути ударостійкими та стійкими до УФ-променів. Внутрішні компоненти пристрою також характеризуються стійкістю до ударів.
Серед інших моделей серії Vario, ця виділяється самим низьким рівнем шуму - 35.6 дБА. Це говорить про те, що ви зможете спокійно відпочивати/працювати в приміщенні з включеним вентилятором і вам не буде заважати дзижчання.
Витяжний вентилятор Vortice Vario 230/9" P може монтуватися на склі, панелі або стіні.

















