Відцентровий вентилятор Soler&Palau EBB-100 NHT, з датчиком вологості і таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 130 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 34/46 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Є |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1050/1600 об/хв |
| Опції керування | Датчик влажности, таймер |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 211 х 268 х 139-147 мм |
| Споживана потужність, Вт | 35 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100/80 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Відцентровий вентилятор Soler&Palau EBB-100 NHT призначений для роботи в побутових приміщеннях, а також в приміщеннях дрібної промисловості, офісних центрах, або в будь-яких соціальних та громадських місцях. Дана модель встановлюється у вентиляційних системах великої протяжності повітроводах. Вентилятор підійде для нагнітання потрібного тиску, що в подальшому буде сприяти видалення відпрацьованого повітря, очищення приміщення, і створення сприятливого комфорту.
Вентилятор EBB-100 NТН працює з низьким рівнем шуму, але при цьому гарантує високий статичний тиск. Модель відповідає високим показникам європейської якості і зібраний з найкращим технологічним стандартам, що гарантує продуктивну роботу протягом тривалого часу, виключаючи сервіс та ремонт.
Технічні особливості витяжного вентилятора Soler&Palau EBB-100 NHT:
- Номінальна робоча температура вентилятора від 0°С до +40°С.
- Максимальна витрата повітря: 130/75
- Споживана потужність: 35/15
- Звуковий тиск на відстані 1,5 м: 46/34 dB (A)
Вентилятор комплектується в міцний корпус з пластику, який стійкий до механічних пошкоджень і прямого впливу сонячних променів. Для досягнення високих аеродинамічних показників модель комплектується робочим колесом, робоча крильчатка якого йде з загнутими вперед лопатями, а обертання забезпечує однофазний двосторонній електродвигун.
Відцентрові вентилятори Soler&Palau серії EBB-100 NHT комплектується гидростатом і таймери включення/вимикання.






















