Відцентровий вентилятор Meltem V-II 100-BM-I

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Meltem |
| Розхід повітря | 100 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | до 51.5 дБа |
| Тип монтажу | Настінний, вбудований, стельовий |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | G2 |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | - |
| Опції керування | Датчик руху, Таймер вимкнення, Інтервальний режим роботи |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 263 х 263 мм |
| Споживана потужність, Вт | 28 Вт |
| Робоча температура, °C | до +45℃ |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Meltem 100-BM-I - це високоефективний витяжний вентилятор, здатний видаляти до 100 м³/год відпрацьованих повітряних мас, усуваючи надлишкову вологість і неприємні запахи у ванних кімнатах, кухнях і санвузлах, створюючи комфортну атмосферу в цих приміщеннях.
Характеристики Meltem 100-BM-I
Модель Meltem 100-BM-I оснащена вбудованим датчиком руху, таймером вимкнення і має режим інтервальної роботи.
Принцип роботи датчика руху описується так: коли в кімнаті виявляється рух, вентилятор Meltem 100-BM-I автоматично вмикається та продовжує працювати протягом 15 хвилин після того, як люди пішли. Хоча таймер за замовчуванням налаштований на 15 хвилин, користувач може регулювати час роботи від 3 до 20 хвилин. Функція інтервальної роботи дає змогу вентилятору вмикатися автоматично через певні проміжки часу від 1 до 12 годин, забезпечуючи ефективне видалення забрудненого повітря.
Варто зазначити, що вентилятори Meltem вкрай економічні і тихі в роботі. Так, ці моделі споживають не більше 28 Вт електрики і видають лише 51.5 дБа шуму за максимальної продуктивності.
Встановлення вентилятора VARIO-II 100-BM-I може бути виконано двома способами. Настінний монтаж передбачає кріплення приладу на поверхні стіни. У разі прихованого встановлення вентилятор монтується в стіну або стелю, залишаючи видимою тільки декоративну кришку, що забезпечує більш естетичний вигляд і максимальну компактність. Варто зауважити, що виробник радить розміщувати вентилятор навпроти вхідних дверей для оптимальної роботи датчика руху.
Meltem 100-BM-I - сучасне рішення в боротьбі із застояним повітрям.




















