Відцентровий вентилятор Maico ER + панель ER-A

Відцентровий вентилятор Maico ER + панель ER-A
Код товару: a-14450
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Maico
Розхід повітря:
60 м³/ч
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
26-36 дБа
Тип монтажу:
Вбудований, настінний, стельовий
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Відцентровий вентилятор Maico ER + панель ER-A
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 60 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26-36 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний, стельовий |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP X5 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Споживана потужність, Вт | 3/6 Вт |
| Вага | 0.72 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Тема чистого і свіжого повітря завжди буде актуальною. Тому витяжний вентилятор необхідний атрибут у кожному будинку. З ним ви завжди будете впевнені, що дихаєте чистим і свіжим повітрям навіть в найбільш забруднених зонах будинку (кухня, ванна, санвузол).
Альтер Ейр пропонує звернути увагу на нову модель витяжного вентилятора МAICO ER від німецького виробника MAICO. Вентилятори даної компанії завжди славилася своєю якістю, високою потужністю, тихою роботою і довговічністю.
Обладнання складається з:
- корпусу для прихованого монтажу ER-GH, який займе мінімум площі навіть в найменщій кімнаті;
- вентиляторного вузла ER-EC, з закритими з двох сторін підшипниками;
- змінної передньої панелі ER-A, яка легко миється і дозволяє чистити вентилятор самостійно.
Витяжний вентилятор MAICO ER універсальний і буде гармонійно виглядати в кімнаті навіть зі сміливим дизайном.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити










