Відцентровий вентилятор для ванної Soler&Palau ECOAIR DESIGN ECOWATT S

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 15-65 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 20-32 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 890/1350 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 158 х 158 х 127 мм |
| Споживана потужність, Вт | 1,5-7,2 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Для приміщень, де потрібно постійно забезпечувати витяжну вентиляцію "в черговому режимі і періодично з максимальною швидкістю здійснювати повітрообмін компанія Альтер Ейр рекомендує встановлювати вентилятор Soler&Palau ECOAIR DESIGN ECOWATT S, модель розрахована на роботу з зовнішнім перемикачем режимів роботи. Цьому є ряд причин, які ми розповімо далі.
Причина перша, цей вентилятор відноситься до "енергоефективної" серії з двигунами постійного струму, навіть працюючи 24 години на добу він буде споживати всього 7 Вт на годину.
Причина друга, це вентилятор відцентрового типу володіє високим потенціалом по тиску, незалежно від пори року і погоди він буде працювати з рівною ефективністю.
Причина третя, у цього вентилятора є шість режимів роботи, з них ви можете вибрати два використовуючи dip-перемикачі на його платі - максимальний режим 65 м3/год і один з шести (15, 22, 30, 36, 45, 54 м3/год) в якості мінімального/чергового режиму.
Причина четверта, тиха робота. У дежурному режимі ви навіть не будете чути як він працює, сайлентблоки двигунів ефективно поглинають вібрації і шум працюючого пристрою. Так в максимальному режимі шум не буде перевищувати 35 дБа.
Причина п'ята, Soler&Palau ECOAIR DESIGN ECOWATT S добре підлаштовується під будь-який дизайн приміщення, нейтральний білий колір, округлі краю корпусу і кольорові вставки для лицьовій панелі, які допомагають відповідати колірному рішенню кімнати.
Як бачите відцентрові вентилятори Екоейр Дизайн являють собою сучасне нішеве рішення для вентилювання приміщень в будинку і офісі.






















