Відцентровий вентилятор для ванної Soler&Palau EBB-250 NS

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 190/270 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 38/46 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Є |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 900/1225 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 284 х 337 х 170 мм |
| Споживана потужність, Вт | 36/51 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Відцентровий вентилятор Soler&Palau серії EBB-250 NS розроблений для вирішення проблем з вентиляцією у ванних кімнатах і невеликих приміщеннях з підвищеною вологістю або в приміщеннях, в яких оновлення повітря утруднено.
Основні переваги даної серії вентиляторів:
- невибагливість в догляді;
- простота експлуатації;
- висока продуктивність (до 270 м3/год);
- компактний розмір;
- надійність;
- тривалий термін служби.
Вентилятор осьовий EBB-250 NS виготовлений із пластику, укомплектований зворотним клапаном і має однофазний двошвидкісний електродвигун. Пристрій відносяться до II класу герметичності, може використовуватися при температурі від 0°С до + 40°С.
Основні переваги серії EBB-250 NS:
Модель оснащена клапаном зворотного ходу, який перешкоджає зворотному потоку повітря при вимкненому вентиляторі. Він відкривається під дією потоку повітря від вентилятора.
Вентилятор білого кольору Soler&Palau серії EBB-250 NS стійкий до корозії і вологонепроникності особливо рекомендований для використання в приміщеннях, у яких підвищений рівень вологості.






















