Відцентровий вентилятор для ванної Soler & Palau EBB-250 T DESIGN, з таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 175/250 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 43/51 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1380/1920 об/хв |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 278 х 246 х 162,5 мм |
| Споживана потужність, Вт | 47/72 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
EBB-250 T DESIGN це потужний витяжний вентилятор дизайнерської серії від іспанського виробника вентиляційного обладнання Soler&Palau. Дана модель оснащується вбудованим регульованим таймером з допомогою якого можна регулювати час вибігу (робота вентилятора після натискання вимикача) в діапазоні від однієї до тридцяти хвилин.
Таке виконання зручно перш за все тим що ви знаючи середній час необхідний для вентилювання приміщення можете включити вентилятор і піти не турбуючись про те, що його потрібно вимкнути, в той же час це зручніше варіанти коли ви можете вимкнути вентилятор йдучи з кімнати в той час як надлишкова вологості і неприємні запахи так і не були видалені з неї.
Щодо приналежності вентилятора до дизайнерським серій можна сказати, що утилітарність в ньому оптимально поєднується з естетикою. Візуально ви будете бачити бокс із закругленими краями, повітрозабірники, закриті декоративними решітками, розташовані з боків корпусу. У поєднанні з конструкцією двигуна це дозволило досягти класу захисту IP44 і другого класу герметичності.
У відцентровому вентиляторі Soler&Palau EBB-250 T DESIGN встановлюється одношвидкісний двигун з кульковими підшипниками, чиєю потужності достатньо для того що б досягати продуктивності до 250 кубометрів на годину. Цьому зокрема сприяє конструкція крильчатки з загнутими вперед лопатками.
У Альтер Ейр так само хотіли звернути вашу увагу на те, що Soler&Palau приділяє дуже багато уваги тому, що в їх продукції була продумана кожна деталь. Так для того що б у приміщення не потрапляв віддалений повітря після відключення вентилятора встановлений зворотний клапан.












