Відцентровий вентилятор для ванної Helios ELS-V 60

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Helios |
| Розхід повітря | 65 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 39 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP55 |
| Номінальна частота обертання | 1064 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 250 х 250 х 100 мм |
| Споживана потужність, Вт | 18 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 1.85 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Німецький виробник Helios представляє серію побутових вентиляторів для санвузлів та кухонь. Яскравим представником є ELS-V 60 з витратою повітря 60 м3/год. Характерною особливістю для даної моделі виступає наявність енергоефективного двигуна.
Його робота відрізняється високою продуктивністю, але при цьому використання електрики залишається мінімальним, що забезпечує високі показники коефіцієнта корисної дії. Наявність зносостійких кулькових підшипників гарантують тривалу роботу без додаткового технічного обслуговування.
Корпус ідеально плоскої форми, завдяки чому він ідеально впишеться в інтер'єр. У конструкції вентилятора передбачений фільтр, що відмінно очищає повітря, що входить, затримуючи дрібні частинки пили і різні алергени. Включення і вимикання пристрій відбувається вручну за допомогою звичайного кімнатного вимикача світла.
Енергозберігаючий побутовий вентилятор Helios ELS-V 60 купити за найнижчою ціною в Україні можна на сайті інтернет магазину Альтер Ейр.



















