Відцентровий вентилятор Maico ER-AP 100

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 100 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 49 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | G2 |
| Рівень захисту | IPX5 |
| Номінальна частота обертання | 1850 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 236х236 мм |
| Споживана потужність, Вт | 29 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Витяжний вентилятор ER-AP 100 призначений для монтажу безпосередньо на стінах приміщень. Даний вентилятор може бути використаний в системах вентиляції при безперервній роботі. При пошуку вентилятора для ванної кімнати - радіальні вентилятори даної серії будуть хорошим вибором.
Дана модель є безшумним вентилятором, який не вимагає обслуговування. Настінний вентилятор Maico ER-AP 100 має надійний конденсаторний двигун, який закритий з двох сторін підшипниками, що дозволяє економити енергію. Також така комплектація гарантує тривалий період роботи вентилятора.
Вентилятор витяжний для ванної ER-AP 100 поставляються з вихлопних патрубком, з номінальним діаметром 75-80 мм. Завдяки тому, що сам корпус може провертатися, його приєднання до головного стояка може регулюватися: з правого боку або з лівої. Також вбудований металевий зворотний клапан, який закривається автоматично, виключає появу зворотної тяги із загальних повітропроводів, гарантуючи тільки чисте повітря в кімнаті.
Радіальні вентилятори мають високий потенціал щодо тиску (204 Па). Для простого і швидкого монтажу, вентилятори для ванної та туалету серії Maico ER-AP 100 мають штекерне електричне з'єднання для установки підстави в корпусі. Настінні витяжні вентилятори призначені для таких типів приміщень, як ванна, кухня, їдальня кімната і т.п. Перед установкою і монтажем радіальних вентиляторів, необхідно ознайомитися з інструкцією.
Дізнатися більш детальну інформацію про витяжних настінних вентиляторів для ванних Maico ER-AP 100 і придбати дану модель ви можете, звернувшись до консультантів компанії Альтер Ейр за номером 0800330828.
Робоча характеристика Maico ER-AP 100
Габаритне креслення Maico ER-AP 100



















