Відцентровий канальний вентилятор Soler&Palau IRAB

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 3390 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 48 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP55 |
| Номінальна частота обертання | 1375 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Прямокутний |
| Розміри, мм | 725х497х700 мм |
| Споживана потужність, Вт | 500 Вт |
| Робоча температура, °C | от -40 до +60 |
| Вага | 54 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 600x350 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальні вентилятори IRAB іспанської компанії Soler&Palau розроблені для витяжного вентилювання за допомогою прямокутних повітроводів.
Для спрощення обслуговування двигун розміщений на що відкривається кришці корпусу канального вентилятора, що дозволяє проводити огляд або ремонт не демонтуючи корпус з повітропроводу.
Soler&Palau IRAB оснащені вбудованими термоконтактами, що підключаються до зовні розташованого ротору.
Корпус вентилятора для повітроводів з прямокутним перетином виготовлений з оцинкованої сталі, з 50 мм шаром звукоізоляційного покриття, робоче колесо із заломленими назад лопатками і двигун так само виконані зі сталі.
Регулювання швидкості обертання лопатей може бути здійснена з допомогою зміни напруги або перетворювача частот.
Детальну інформацію про канальні вентилятори для повітроводів з прямокутним перетином Ви можете дізнатися у операторів Альтер Ейр.

















