Відцентровий канальний вентилятор Soler&Palau CVB CENTRIBOX

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 1560 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 50 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1400 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 455х408х436 мм |
| Споживана потужність, Вт | 147 Вт |
| Робоча температура, °C | от -20 до +40 |
| Вага | 23 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Відцентровий вентилятор Soler&Palau CVB CENTRIBOX, поставляється в звукоізольованому корпусі (оцинкована листова сталь), призначений для установки в комерційних і промислових приміщеннях. Оснащені антивібраційними опорами, монтажними опорами і винесеною клемної коробкою для простоти установки.
Вентилятор витяжний безшумний CVB CENTRIBOX, завдяки звукоізоляції з вогнетривкої синтетичного матеріалу М1 (7мм).
Дана серія вентиляторів, залежно від моделі, оснащені чотирьох/шести полюсними однофазними електродвигунами.
Безшумний вентилятор CVB має загнуті вперед лопатки крильчатки робочого колеса (двостороннє всмоктування). Регулювання швидкості обертання можливо з допомогою напруги.
В залежності від моделей, відцентрові вентилятори призначені для повітроводів з діаметром від 250мм до 500мм.
Для монтажу вентилятора встановлення вентиляційних систем можлива поставка таких додаткових аксесуарів і комплектуючих матеріалів:
- регулятори швидкості, електронні однофазні (REB/ REB5),
- однофазних/ трифазні автотрасформаторные регулятори швидкості, 5-ти спупенчатые (RMT/RMB),
- вимикач (On/Off),
- круглі шумоглушники (SIL),
- захисні решітки (APC),
- антивібраційні опори (KSE-45),
- гнучкі вставки (MSO-KAD),
- круглі переходи (CRC),
- прямоуголные патрубки (CBR).
Детальну інформацію про вентиляторах відцентрових і ціни Soler&palau CVB CENTRIBOX, Ви зможете дізнатися у менеджерів авторизованого дилера компанії Alter Air.













